Kategória
Címlap
Mindent egy helyen a járványról – a vásárhelyieknek
A hódmezővásárhelyiek egyetlen honlapon találnak meg minden lényeges dolgot a járványról.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Az iskolabezárás nehezíti az új NAT-ra való felkészülést
Az új NAT miatt az iskoláknak sokszor olyan könyveket kell rendelniük, melyek a rendelés leadásakor még nincsenek készen.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
16-ra nőtt a koronavírus hazai áldozatainak száma
A fertőzöttekről megyei adatokat is fognak közölni.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Két hétre leáll a termelés a Villeroy-ban
Április végén indulhat újra, ha úgy alakul a járványhelyzet.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Mester János: legalább tízszer ennyi tesztet kellene végezni
Kevesli az országszerte elvégzett tesztek mennyiségét Mester János hódmezővásárhelyi háziorvos, önkormányzati képviselő. Szerinte ennél legalább tízszer többet kellene elvégezni. Lapunk kérdésére arról is beszámolt, mennyi papírmunka előzi!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A helyi beszállítók felértékelődnek a jövőben
A helyi adók csökkentését, illetve időszakos eltörlését javasolja az önkormányzatnak a Kereskedelmi és Iparkamara helyi szervezetének elnöke.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Napokon belül Vásárhelyre érkezik húszezer szájmaszk
A Kínából városunk által Szegeddel és Szombathellyel közösen rendelt 20 ezer sebészeti maszk már Magyarországon van, napok kérdése és eljut Hódmezővásárhelyre - tájékoztatott kérdésünkre Csirák Dalma, a város polgármesteri hivatalának!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A cukrot vittük, mint a cukrot
Pánikvásárlásba kezdtek a magyarok a veszélyhelyzet kihirdetése után: egy hét alatt 57 milliárd forintot költöttek. Szószokból, száraztésztából, vécépapírból kétszer, vitaminból négyszer annyit vásároltunk, mint tavaly ilyenkor.
A!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Kijárási korlátozást vezetnek be holnaptól két hétre
Kijárási korlátozást vezetnek be holnaptól - írja Orbán Viktor reggeli rádióinterjúja alapján a Népszava. Ez nem kijárási tilalom, de csak jó okkal - munkába, élelmiszert venni vagy gyógyszerért - mehetünk ki az utcára két hétig.
!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Exkluzív interjú Spanyolországból: Vásárhelynek tanulni kell a madridiak hibáiból
Kristó Gabriella szerint nem megijedni kell, hanem felkészülten várni a koronavírus-járványt, minden óvintézkedést azonnal meg kell hozni, használni kell a védőeszközöket. A Madridban élő nő saját tapasztalatait mesélte el. Szerinte!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
