Kategória

Plusz

Nemzetközi úszóverseny lesz hétvégén

Tavaszváró nemzetközi úszóversenyt rendez hétvégén a Hód Úszó SE a Gyarmati Dezső Sportuszodában. Harminckét versenyszámban lehet nevezni a viadalon. A házigazda klub versenyzői számára jól kezdődött a február:  az ország

Már a másodikok

Ismét nyert a HLKC női kézilabda csapata. Lelkes szurkolóik örömére ezúttal rangadót, a Gyula ellen. A tavaszi szezonrajton Szegeden győztek 37-26-ra, szombaton pedig hazai pályán remekeltek a lányok, és magabiztos játékkal 36-31-re

Csak egy pont Ceglédről

A sereghajtó otthonában botlott a HVSC férfi vízilabda csapata az OBI/B-s bajnokság szombati játéknapján. A félidőben még három góllal vezettek a vásárhelyiek, mégis a vége előtt néhány másodperccel sikerült csak döntetlenre menteni a

Kürtösi Viktor kapta a vándordíjat

Február 14-én este a Török Sándor Strandfürdőnél lévő emléktábla előtt a legendás névadóra emlékeztek születésének 88. évfordulóján. A megemlékezést és a koszorúzást követően 14. alkalommal adták át a Török Sándor Örökös Vándordíjat,

Cegléden nyerni kell a pólósoknak

A HVSC férfi vízilabda csapata ma, február 15-én, szombaton Cegléden folytatja az OB I/B-s bajnokságot. A vendéglátók az utolsó helyen állnak a tíz csapatos B csoportban, a vásárhelyiek a negyedikek. Az alapszakasz, amiből még hat

Kézis rangadó következik

A Gyula együttesét látja vendégül a Balogh Imsi Sportcsarnokban ma, szombaton 16 órától a HLKC női kézilabda csapata. A hölgyek múlt héten Szegeden győzelemmel kezdték a tavaszi szezont az NB II-es bajnokság Dél-keleti csoportjában. A

Tizenegy cselgáncs arany

Egy kis visszatekintés: tizenegy vásárhelyi cselgáncsozó nyert aranyérmet múlt hétvégén a II. Hód Judo küzdelmi edzésen és vetélkedőn, amin a Dél-Magyarországi Regionális Judo Szövetség 12 klubjának 145 sportolója vett részt. A 13 év

Éppen csak lemaradtak a 16-os főtábláról

Az Óbudai Kaszások volt a Vásárhelyi Kosársuli U16-osainak ellenfele az országos főtáblára jutásért. Nem járt messze attól Sasa Vejinovic csapata, hogy kisebb csodát hajtson végre, és a legjobb 16 között játszhasson tavasszal, ám meg

Szegeden parádéztak a kézis lányok

K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC26-37 Ilyen tavaszi nyitányra vágytak a szurkolók: félidőben már tíz góllal, 10-20-ra vezetett Szegeden a HLKC csapata az NB II-es női kézilabda bajnokság hétvégi mérkőzésén. Dankó Ervin vezetőedző