Kategória
Címlap
Márki-Zay: mi lesz, ha elfogy a mások pénze?
A polgármester szerint 70 milliónyi bevételt vesz el az önkormányzattól a parkolás ingyenessé tétele.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Hétfőtől az egész országban ingyenes lesz a közterületi parkolás
Orbán Viktor miniszterelnök azt üzente, a távolságtartás érdekében aki tudja, használja a saját autóját.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Havonta 150 ezret ajánl a rászorulóknak Kis Andrea
Mindenki segít: az alpolgármester, önkormányzati képviselők, vállalkozók, magánszemélyek, a HSZC.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Panna tesztje negatív lett, úszna akár edzője nélkül is
Edzője nélkül is elment volna az úszóválogatottak balatonfűzfői edzőtáborába Ugrai Panna, de lefújták a programot.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Önkormányzat: a gépjárműadó nagyobb része eddig is az államé volt
Idénre 130 milliót terveztek be, amelyet most elvesz az állam a koronavírus-helyzet kezelésére.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Júniusban kapják a bruttó félmilliót az egészségügyi dolgozók
Gulyás Gergely a mai kormányinfón azt is bejelentette, 30 ezerrel nőtt eddig a munkanélküliek száma.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Mozgássérült férfit gázolt a vonat Hódmezővásárhely közelében
A sérültet mentőhelikopter vitte el, a tűzoltók segítettek a vonat utasainak átszállni a mentesítő járatra.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Visszavonja a kormány a polgármestereket korlátozó javaslatát
Továbbra is az eddigiek szerint lesznek gyakorolhatók a polgármesterek jogosítványai veszélyhelyzetben, a kormány eltekint az erre vonatkozó módosítási szándékától - nyilatkozta Gulyás Gergely az MTI-nek. Mint azt megírtuk: éjjel olyan!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Mobilházzal, étellel segítik a vásárhelyi hajléktalanokat
Hatvan ember él a vásárhelyi hajléktalan központban, most még a korábbinál is zártabban.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Alföldvíz: a járvány nem veszélyezteti az ivóvízellátást
A közműcég lapunk kérdésére elmondta: a céghez kirendelt irányító törzs közvetlen kapcsolatban van az országos operatív törzzsel, és azt is: nincs értelme palackozott vizet felhalmozni.
"A szolgáltatott ivóvíz minőségét a járvány!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
