Kategória
Címlap
Halasztják, élőzik és ismétlik is az esküvőt a vírus miatt
A lapunk által megkérdezett pszichológus szerint jót is tehet a kapcsolatoknak, hogy még az elején szembe kell nézniük nagyobb kihívásokkal.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Belföldi vendégek segíthetik a kilábalást
A belföldi turisták mielőbbi visszatérésében bízhat a vásárhelyi vendéglátás. Hódmezővásárhely hiába szerepel az ország 100 leglátogatottabb településének listáján, az önkormányzat idegenforgalmi bevétele nincs a top száz között.
Még!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Javult a véradás helyzete, beszálltak a tűzoltók is
Bár a mára tervezett számot még most sem érték el.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Netre költöznek a bezárt múzeumok kiállításai
Kutatási eredményeket, helytörténetet és a halasztott kiállítások kulisszatitkait is megmutatják.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Vásárhelyi parkolás: a strandnál ingyenes, máshol 15 óráig kell fizetni
Nagyon drága lenne átállítani a parkolóautomatákat, feliratokkal fogják jelezni Vásárhelyen, hány óráig kell fizetni. A gép a pénzt elfogadja akkor is, ha már nem kellene bedobni.
Könnyítsük meg kissé a vásárhelyi polgárok életét,!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
120 embert teszteltek Rovó László környezetében – Vásárhelyen nem rendelt márciusban
Elismerte a Szegedi Tudományegyetem rektora, Rovó László, hogy pozitív lett a koronavírus-tesztje, bár szerinte az is elképzelhető, hogy nem Dél-Tirolban, hanem már itthon fertőződött meg. Március 8-a óta műtött, vizsgáltatokat végzett,!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Etikai eljárást indít a kamara Rovó Lászlóval szemben
Közleményben elismerte a Szegedi Tudományegyetem rektora, hogy valóban járt külföldön és megfertőződött koronavírussal. Álláspontja szerint az is elképzelhető, hogy már itthon fertőződött meg, ha mégis Dél-Tirolban, akkor is kizártnak!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A rektor szerint elképzelhető, hogy Szegeden fertőződött meg
Közleményben erősítette meg a Szegedi Tudományegyetem rektora, hogy pozitív lett a koronavírus tesztje. Március 8-án érkezett haza Dél-Tirolból.
A hír igaz - írja az egyetem honlapján megjelent közleményben Rovó László. Egy hónapokkal!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Szobaasszó – Így legalább többet tudok tanulni
Napokon belül világbajnokságra utazott volna Wolf Eszter, de a Nemzetközi Vívószövetség elhalasztotta az Egyesült Államokba tervezett nagyszabású versenyt.
A Csomorkány SE 16 éves utánpótlás válogatott vívója számára a februári!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Szegeden is megjelent a koronavírus
Pozitív lett a koronavírus tesztje a Szegedi Tudományegyetem egyik vezetőjének. A Magyar Hang értesülései szerint az egyetem rektoráról van szó, aki ausztriai síelésből hazatérve nem vonult karanténba, hanem dolgozni kezdett.
Először a!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
