Kategória
Címlap
Képviselők kérdezik ATEV-től, sikerült-e a bűz ellen tenni
Korábban három lehetséges előrelépésben maradtak a fehérjefeldolgozó gyár vezetőjével, hogy megszűnjön a városban időnként terjedő bűz. Erre kérdezett most rá az alpolgármester és két képviselő.
"Tiszteletteljes kérdésünk Igazgató Úr!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Maszkokat kapnak a vásárhelyi intézmények
Egészségügyi intézménybe, menzára, idősotthonokba jut első körben a maszkokból.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Operatív törzs: egyre többen szegik meg a kijárási korlátozást
Hatezer embernél intézkedtek a rendőrök, a házi karantént is egyre többen szegik meg.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Karácsony: egy hónapig fenn kell tartani a korlátozásokat
Együttműködésről és lehetséges további szigorításokról beszéltek Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter, Karácsony Gergely budapesti főpolgármester és Szita Károly, a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnöke kormányülés!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A nyugdíjasokon nem segít a majd
A 13. havi nyugdíj belengetése nem egyenlő a bevezetésével. Közel 600 ezer nyugdíjas legfeljebb 25 ezer forintra számíthat jövő februárban.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Tizenegy beteg halt meg az elmúlt nap
Elhunyt újabb 11 beteg, többségében idős emberek (egyikük 49 éves). Ezzel 58 főre emelkedett az elhunytak száma.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A társasházakból is begyűjti a szelektív hulladékot az új szemétszállító cég
Már nem csak kezeli és adminisztrálja, hanem a gyakorlatban is a több mint száz települést ellátó Bács-Kiskun megyei FBH Nkft. viszi el a szemetet Vásárhelyen. Az új cég a magas házas övezetekbe is elviszi a házhoz menő szelektív!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Orbán: 2024-ig fokozatosan visszavezetjük a 13. havi nyugdíjat
Három szakaszos gazdaságvédelmi intézkedéseket jelentett be a miniszterelnök, amelyek a magyar GDP 18-20 százalékát csoportosítják át.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Márki-Zay: mi lesz, ha elfogy a mások pénze?
A polgármester szerint 70 milliónyi bevételt vesz el az önkormányzattól a parkolás ingyenessé tétele.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Hétfőtől az egész országban ingyenes lesz a közterületi parkolás
Orbán Viktor miniszterelnök azt üzente, a távolságtartás érdekében aki tudja, használja a saját autóját.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
