Nem kell Hódmezővásárhelynek befizetni az államkasszába a 2025-ös iparűzésiadó-többlet után
Sem Budapest kerületeinek, sem a megyei jogú városoknak nem kell iparűzésiadó-többletük után fizetniük 2026. június 30-ig. Erről a Magyar Közlönyben jelent meg a pénzügyminiszter rendelete. Ez az összeg egyébként egy Településfejlesztési…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
