19 vásárhelyi arany Szolnokról
A Hód-Fitness SE utolsó versenyén vett részt az Európa Bajnokság és Európa Kupa előtt. Összesen 19 aranyéremmel, 6 ezüsttel és 3 bronzzal térek haza az október eleji, Szolnokon megtartott versenyről.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
