Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Előkelő helyen az országos összesítésben a Hódmezővásárhelyi Box Klub csapata

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség lehozta szakosztályi rangsorát, ahol elért eredményeik alapján a 180 csapatból a 39. helyen összesítette a Hódmezővásárhelyi Box Klub 2021-ben elért teljesítményét. A működő egyesületek közül 98-at rangsoroltak.

Az első 89 csapatot emelték ki

Tavaly az egyesületnek Utánpótlás Magyar Kupa: két I.helyezettje,két III. helyezettje lett. A Serdülő Országos Bajnokságon egy I.helyezése, egy II. helyezése, egy III. helyezése és egy V.helyezése született. Számos versenyen szintén jó eredményekkel zártak, sőt volt olyan verseny ahol a Torna legtechnikásabb versenyzői címet is elhozták.

Az idei évben több új versenyzőt leigazoltam, és a célom hogy maximálisan a legjobb tudás birtokában idén is jól szerepeljünk. Az alapozás folyamatban, hiszen az idei Utánpótlás Kupán is aratni szeretnénk. Tervezem,hogy versenyt rendezek a hazai közönségnek Édesapám emlékére.

-összegzett Szalkai Edina, a klub vezetője.

Terveznek boksztábort is, amire hatalmas az érdeklődés, hiszen jó hangulatúak az edzések, ami tovább növeli a csapat összetartását.