Szombaton is ismét lesz szabadtéri mozi Vásárhelyen

Ismét folytatja a város a szabadtéri város mozisorozatát, az első két filmet szombaton játsszák, a Kossuth téren.

A korábbi években nagy sikerrel működött a szabadtéri mozi Vásárhelyen, hol a Kossuth téren, hol a Somogyi-dombon.

Az ingyenes vetítéssorozat szombaton ismét elkezdődik. Az első alkalommal este 6-tól a Bálnadal című, német-cseh-kanadai-szlovák animációs filmet . míg este 8-tól a Jó szerencse című amerikai akció-vígjátékot láthatják az érdeklődők a Kossuth téren felállított óriáskivetítőn.

Hozzászólások lezárva.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!