Kategória
Napi kiemelt
Mégis lesz gyermekfelügyelet az óvodákban és iskolákban
Az önkormányzatok kérésére biztosították ezt a lehetőséget, erről beszélt Gulyás Gergely, Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Egy férfi besétált a visszavont AstraZeneca oltásáért, és lőn megkapta
Az eredeti tervek szerint hétvégén 74 ezer embert oltottak volna be. A behívó sms-eket csütörtökön küldték szét, de mint kiderült, olyan embereknek is, akiket nemrég oltottak be, vagy az ország egy teljesen másik részében laknak, mint a…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Csak sportolók és edzőik léphetnek be az uszodába hétfőtől
A kormány kihirdetett korlátozásai értelmében és a hódmezővásárhelyi Operatív Stáb döntése alapján felfüggesztik a gyógyászati kezeléseket is a Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszodában március 8-tól március 22-ig.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Kásler Miklós felfüggesztette az egynapos sebészeti ellátásokat
Az Emberi Erőforrások Minisztere ezt a döntést a magyar emberek biztonságos ellátása és egészségének megóvása érdekével indokolta.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Vásárhelyi Idősügyi Tanács: a védőoltás hozhat megoldást
Több mint 11 ezer nyugdíjashoz intézett városszerte felhívást a vásárhelyi Idősügyi Tanács. A felhívás egyik felében a védőoltások felvételére buzdítják kortársaikat. Az alábbiakban az Idősügyi Tanács felhívását olvashatják:
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Jövő héten beadják a most elmaradt AstraZeneca most elmaradt oltását
Erről a Koronavírus Sajtóközpont adott ki tájékoztatást. A jövő hét második felében adják be a most elmaradt oltásokat.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Haza lehet vinni az iskolások ebédjét a digitális oktatás alatt
A hatályos rendelkezések alapján, március 08-tól április 06-ig az általános iskolák átállnak digitális oktatásra, óvodák bezárnak. 2021. március 08. hétfőtől minden gyermek és pedagógus étkezését központilag lemondták.
Természetesen a!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Meghalt 143 beteg, 6369-cel nőtt a fertőzöttek száma Magyarországon
Meghalt 143, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 6369 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken.
A kormányzati portálon azt írták: 452 547-re nőtt a Magyarországon!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Kiálltak a helyi buszjáratokért a városban – ezen a napon nem utoljára
Mintegy 25 ember részvételével zajlott kiállás, várakozás a vásárhelyi helyközi járatokkal kapcsolatban azután, hogy a Kormányhivatal 3 hónapra felfüggesztette a Jovány Busz Kft. működési engedélyét. Tüntetni természetesen nem lehet, a…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Bezár az ország – néhány kivételtől eltekintve
Ahogy sejteni lehetett, a mai Kormányinfón radikális lépéseket jelentettek be. Bezárnak iskolák, óvodák, nem létfontosságú üzletek, sőt, meg kell vizsgálni újra mindenütt a home office lehetőségét.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
