Orosházi ikrek születtek Vásárhelyen
Az elmúlt héten 14 gyermek született Hódmezővásárhelyen, egy pár kötött házasságot és ketten hunytak el.
Hódmezővásárhelyen 2026.06.15-21. között 14 gyermek született, közülük ők járultak hozzá, hogy megjelenjen a nevük:
- Herczeg Róbertnek és Kovács Andreának (Hmvhely) EMMA,
- Lucze Lászlónak és Tokai Mónikának (Hmvhely) ZOÉ MÓNIKA,
- Németh Martinnak és Balog Lilla Dorinának (Hmvhely) SZOFI,
- Kajtor Zoltánnak és Fülöp Melinda Katinkának (Orosháza) BIANKA és BOGLÁRKA utónevű gyermeke.
Házasságot kötöttek: Zvelihár József Szabolcs és Sipos Georgina (Hmvhely)
Meghalt: Nagy Pál (Hmvhely-Batida), Bodrogi Sándor (Hmvhely).

Hozzászólások lezárva.