Orbán bejelentette, hogy lesz vármegye- és országbérlet
Orbán Viktor ma délután évértékelőt tartott, többek között arról is beszélt, bevezetik a kedvezményes vármegye bérletet.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!