Hálaadást és koncertet rendeztek az Ótemplom 130 éves orgonájáért
A Református Ótemplomban vasárnap délután hálaadó istentiszteletet rendeztek a templom 130 éves orgonájáért, amelyen igét hirdetett Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke. Majd Pálúr János Liszt-díjas orgonaművész…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
