A vásárhelyi és a makói térség pedagógusait köszöntötte a tankerület
A Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ minden tanév végén ünnepséget szervez azon munkatársak részére, akiknek munkáját az intézményük vezetése kiemeli. Tegnap a Hódmezővásárhely és Makó járás minden olyan szakemberét ünnepelték, aki!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
