Százból két diák ment be a suliba
Mintegy 21 ezer tanuló jelent meg kedden a tankerületek fenntartásában lévő iskolákban, közölte a Népszavával a Klebelsberg Központ. Jelenleg 700 ezer általános és 500 ezer középiskolás van az országban, írta a lap.
A kormány két hete!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
