Kategória címke

HVSC

Egyetlen gólon múlt a bravúros pontszerzés

Meg volt rá az esélye, mégsem tudott ma hazai pályán pontot csenni az OB I/B-s férfi vízilabda bajnokság második helyezettjétől a HVSC. Az utolsó percben két emberelőnyt sem tudott gólra váltani a vásárhelyi csapat a tabellán elfoglalt

Minden klappolt a HVSC-nek a Dunakanyarban

Lemosta leányfalui ellenfelét a pályáról a HVSC OB I/B-s férfi vízilabda csapata a csütörtöki pótolt bajnokin. Már az első negyedben eldöntötték a mérkőzést a vásárhelyi pólósok. A 6. fordulóra tervezett találkozót november elején

800 kilométer és 8 gól távolság

A hosszú utazásért nem járt jutalom a HVSC OB I/B-s férfi vízilabda csapatának: az együttes 8 góllal kapott ki Szombathelyen. A tabella 3. helyén álló Vas megyei gárdát az első negyedben még meg tudták lepni a vásárhelyiek, de aztán

Egy másodpercen múlt a HVSC három pontja

Négy gólos hátrányból fordított a vásárhelyi OB I/B-s férfi vízilabda csapat a fővárosi VIWA otthonában, ám az utolsó pillanatban betaláltak a házigazdák, és döntetlenre mentették a találkozót. VIWA II. Ker. - HVSC 10-10 (3-1, 1-2,

Tartja lépést a HVSC, ismét győzött

A járvány miatt november elején a Dunakanyar elleni mérkőzését elhalasztották az OB I/B-s vásárhelyi férfi vízilabda csapatnak, de így sem estek ki a ritmusból. A bajnokság legutóbbi fordulójában a fővárosi Oázis SC otthonában sikerült

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!