Nem csökken a hőség – 39 fok is lehet hétfőn
A legmagasabb, piros fokozatú figyelmeztetést adta ki az Országos Meteorológiai Szolgálat Csongrád-Csanád és Békés vármegyére hétfőre. Ezen megyékben ugyanis a napi középhőmérséklet 29 Celsius-fok felett alakulhat a hét első napján is.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
