Hetilappá válik a Délmagyarország
A Mediaworks a media1.hu-nak adott válaszában és megküldött sajtóközleményében jelentette be, hogy több más napilap mellett az 1910-ban alapított, patinás napilapot is hetilappá ,,degradálja".
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
