Katonazenekari találkozó lesz Szegeden – vásárhelyiek is fellépnek
A Magyar Honvédség négy együttesének részvételével katonazenekari találkozót rendeznek július 4-én Szegeden - jelentette be Binszki József (Összefogás Szegedért) alpolgármester kedden az MTI szerint.
Binszki József elmondta, a szegediek!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
