Rongyrázás: Mészárosék nem tudnak nem luxizni

Az ország leggazdagabb házaspárja ötmilliónál olcsóbb táskával ki sem lép a csóró utcára.

Hétfőn, az DPK-gyűlések rendszeres fellépőjeként ismeretes Radics Gigi 30. születésnapján házasságot kötött zenei producer vőlegényével. A templomi esküvőt a Blikk nevű bulvár-propagandalap információi szerint százfős vendégsereg előtt tartották meg. A meghívottak között szerepelt az ország leggazdagabb házaspárja is.

A Facebookra feltöltött felvételek alapján Várkonyi Andrea a szokásos méregdrága szettben jelent meg a szertartáson, kezében egy, már szinte NER-es szimbólumnak számító Hermès Birkin táskával.

Az esküvőn viselt fehér Birkin táska árát nehéz megtippelni, a másodlagos piacon ugyanis jóval drágábban lehet hozzájutni az Hermès táskáihoz, mint a márka üzleteiben, az ára pedig a színétől, a bőr típusától és a gyártás évétől és a táska állapotától függően is nagyon változó lehet, az értékük ráadásul általában véve folyamatosan nő, ezért sokan befektetésnek is tekintik. A felvételen látható modellhez hasonló darabok ára a viszonteladói oldalakon mindenesetre nagyjából 5 és 15 millió forint között mozog.

Hozzászólások lezárva.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!