Ferenczi Gábor vizet osztott Hódmezővásárhelyen

A hőségben nagyon fontos a vízfogyasztás, ezért a térség országgyűlési képviselője úgy döntött, hogy ivóvízzel kedveskedik a járókelőknek Hódmezővásárhelyen.

Péntek délutáni rövid bejelentkezésében ismertette, hogy a Kálvin János téren a tram-train megálló és a buszpályaudvar között vár mindenkit, aki megszomjazna. Felhívta rá a figyelmet, hogy ebben a hőségben fontos vízutánpótlás, illetve nagyon vigyázni kell a napszúrásra, ezért érdemes kalapot, sapkát hordani.

HungaroMet szerint a forróság várhatóan a jövő hét elején, helyenként 40 fokot meghaladó csúcsértékekkel tetőzik, csapadékra keddtől, enyhülésre szerdától van esély.

Hozzászólások lezárva.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!