Sörért ment a vásárhelyi férfi, lopássorozat lett belőle
A Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságra érkezett bejelentés szerint egy 37 éves helyi férfi június 15-én este egy áruházból akart elvinni egy tálca sört. Fizetés nélkül hagyta volna el az üzletet, azonban a biztonsági őr még a bejárat előtt…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
