Idén is lesz a Magyarok Kenyere Program Csongrád-Csanádban
2026-ban ismét útjára indul a Magyarok Kenyere – 15 millió búzaszem program, amelyhez Csongrád-Csanád vármegye gazdálkodói is csatlakoznak - adta hírül a héten Szél István, hódmezővásárhelyi önkormányzati képviselő, a Nemzeti!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
