Amint lehet, a vásárhelyi mozi is kinyit
Jövő hétvégén már vetíthetnek a hódmezővásárhelyi moziban, ha a jogszabályok lehetővé teszik. Az üzemeltetők már készen állnak.
Az egyik kormánylap néhány napja már megszellőztette, Orbán Viktor miniszterelnök pedig pénteken reggel a!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
