Elhunyt egy beteg, 189 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Egy beteg meghalt, és újabb 189 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken, kiemelve: eddig 5 725 336 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 505 341-en már a második adag!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
