Elhunyt egy beteg, 194 az új fertőzöttek száma
Egy beteg meghalt és újabb 194 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán, kiemelve: eddig 5 772 010 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 509 130-an már a második adag vakcinát!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
