Koncert előtt hangolták újra az ótemplomi orgonát
Június 25-én volt 130 éve, hogy felavatták a Református Ótemplom orgonáját. Az évforduló alkalmából vasárnap délután 3 órától hálaadó istentiszteletet tartanak. A Soukenik János által 1896-ban készült két manuálos, húsz regiszteres orgonát…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
