Gyerekeket és pedagógust is díjaztak a Liszt tanévzáróján
Magyar Andrea igazgató zárta be tegnap a Szent István-templomban a Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája 2025/2026-os tanévét, melyet a gyerekek hangos ovációval fogadtak. Az iskola 316 diákja közül 51-en jeles, míg…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
