Tovább csökkenti a MOL a magánkutaknak adott üzemanyag mennyiségét
Csak a leszerződött üzemanyag 25 százalékát kapják meg a kutak a MOL-tól a jövő héten. Ezt a hírt a Független Benzinkutak Szövetsége is megerősítette.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
