Pénteken tartották a határvadászok avatását, Szeged helyett Budapesten. A Készenléti Rendőrség Kerepesi úti központja előtt autóval megjelent Szabó Bálint, szegedi önkormányzat képviselő, jogász és azt követelte, hogy Orbán Viktor mondjon…
Tovább a cikkre!
A határvadászok Szegedről Budapestre került avatóján Orbán Viktor miniszterelnök a migránsokról beszélt. Összesen ötszáz határvadász tett ma esküt.
Tovább a cikkre!
Igaz, hogy nem Szegeden és péntek reggel, de megtartják az ünnepséget a határvadász ezred megalakulása alkalmából – derül ki az MTI agendájából, vette észre a hvg.hu.
Tovább a cikkre!
Először jött volna Orbán Viktor, aztán kiderült, hogy nem, végül a határvadászok eskütétele nem ott, nem akkor, nem úgy lesz, mint ahogy azt eredetileg gondolták.
Tovább a cikkre!
Itt lesz Kövér László, az Országgyűlés elnöke és Pintér Sándor belügyminiszter is. A látogatásuk oka, hogy ötszáz határvadász tesz ünnepélyesen esküt a Móra Ferenc Múzeum előtt.
Tovább a cikkre!
A Készenléti Rendőrség Zenekarának verbuváló menetét láthatták a ma késő délelőtt a Kossuth tér környékén járók. Határvadásznak is lehetett jelentkezni.
Tovább a cikkre!
A héten Csongrád-Csanád megyében folytatódik a Készenléti Rendőrség Zenekarának verbuváló menete. Az eseményeken a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság és a Készenléti Rendőrség toborzói tagjai várják a szerződéses határvadászképzés…
Tovább a cikkre!