Egyetlen határsértőt fogtak el pénteken a magyar rendőrök
A szolgálatot teljesítő rendőrök július 12-én 24 óra alatt Csongrád-Csanád vármegyében összesen egyetlen határsértőt tartóztattak fel és 15 főt akadályoztak mega hazánk területére történő illegális belépésben.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
