Óraátállítás jön, megint, pedig nem erről volt szó
Vasárnap hajnalban újra átállítjuk az órákat - már persze azt a keveset, ami nem állítja át magát automatikusan -, éjjel 1:59 után 3 óra jön. Pedig úgy nézett ki, eltörlik.
Eltörlik az óraátállítást – ígérték meg az EU döntéshozói!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
