20 éves az Árendás Néptáncegyüttes – előadássorozattal ünnepelnek
Ennek aprópóján az együttes jubileumi gálaműsorokat szervez. November 26-án szombaton JUBILÁLÓK címmel 2 előadást is tartanak, 16, illetve 19 órai kezdettel a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban. Közreműködnek a Bóbita csoport, a!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
