Újabb vasúti katasztrófa, Vitézy Lázárt okolja
A katasztrófavédelem korábbi tájékoztatása szerint hétfő reggel leszakadt egy felsővezeték Rákos állomásnál és ráesett a Hatvanból a Keleti pályaudvarra tartó elővárosi vonatra, emiatt füstölni kezdett a mozdony.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
