Néhány év, és nem lesz, aki kémiát, fizikát taníthatna a magyar iskolákban
Ha a tendencia így folytatódik, 10-15 év múlva nem lesz, aki természettudományos tárgyakat, biológiát, földrajzot, fizikát, kémiát tanítson a magyar iskolákban.
2020 őszén az országban csupán egyetlen helyen, mindössze egy hallgatóval!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
