Jövőre egy betűvel hosszabbak lesznek a magyar rendszámok
A három betűből és három számból álló jelenlegi rendszámtáblákból néhány éven belül már nem lehetne többet kiadni. A szükséges informatikai és egyéb fejlesztések elvégzése után ezért 2022. július 1-jétől négy betűből és három számból álló!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
