Törököt fogtak a határrendészek Röszkénél
Volt egy kis probléma a Röszkénél Szerbiába igyekvő török sofőr 20 milliós autójával.
Egy német-török kettős állampolgárságú férfi jelentkezett kilépésre még június 21-én az esti órákban egy német honosságú Volkswagen Multivan személygépkocsival. Az alapos ellenőrzés során a határrendészek megállapították, hogy az autó szerepel a nemzetközi körözési rendszerben, azt a német hatóságok körözik.
A mintegy 20 millió forint értékű járművet a Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói lefoglalták – közölte a rendőrség.

Hozzászólások lezárva.