Kategória
Napi kiemelt
Ezeket a vásárhelyi közterületeket figyelik kamerák
A kormányhivatal törvényességi felhívása azért került a közgyűlés elé, mert a közterület-felügyelők a városháza földszint 20-as szobájában megtekinthetik a felvételeket. Korábban csak a rendőrségen volt ilyen végpont.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Az ágyások is készek a krokodilhátas szökőkútnál
Még az utcabútorok hiányoznak, s kész lesz a Hősök tere felajánlásokból történt teljes felújítása.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
150 milliós támogatást fizethet vissza Makó
A választókerület másik városától a turisztikai támogatást kérte vissza a kormány.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Nekiláttak az Emlékpont renoválásának
Március végén felállványozták, tegnap nekikezdték rendbe is hozni. Nem a város állja a számlát!
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Százötven tüntető követelte Lázár János lemondását
Védjük megy Hódmezővásárhely szabad fejlődését, álljunk ki együtt városunkért címmel szervezett tüntetést csütörtök este a Mindenki Magyarországa Mozgalom a Fidesz vásárhelyi Kálvin téri irodája, majd a Rádió 7 stúdiója elé.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Így támogatta a város a civil szervezeteket
A közgyűlés döntött a keret elosztásáról. Itt van, hogy kik mennyit kaptak.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Tüntetést szerveznek a vásárhelyi Fidesz iroda és a Rádió 7 elé
De a Rádió 7 elé is átvonulnak a csütörtökön este 6-kor kezdődő, a Mindenki Magyarországa Mozgalom által szervezett megmozdulás résztvevői.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Lélegzetelállító a természet a mártélyi tanösvényről
A tanösvény ezen szakaszán is élmény végig sétálni. Mi megtettük az oda vissza majd három kilométeres utat.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Rekord számú ételt osztottak szét a Szabadság olvasókörben
Nem volt elég a 150 adag helyben készített csirkepörkölt, így még tíz adagot az egyik étteremből vásároltak, hogy mindenkinek jusson. Márki-Zay Péter előbb maga osztotta az ételt, majd ételfutárnak állt.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Piknikes világításavatót tartott a vásárhelyi Rotary Club
3,7 millió forint, adományokból származó költséggel nyolc Led-es, napelemes ostorlámpát helyeztek el a vásárhelyi rotarysok az európai parki játszótéren, mint amilyen tavaly óra a Rotary sétányon is világít.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
