Kategória
Közlekedési infó
Megszűnő buszjáratok Szeged és Vásárhely között
Ott van helyettük a tram-train.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Még több mint 5 milliárd forinttal drágult a Szeged-Szabadka vasút
A Szeged–Szabadka-vasútvonal magyarországi szakaszának előteljesítéséhez 5,4 milliárd forint többletforrást biztosít a magyar állam a MÁV-nak - derül ki az éjszaka megjelent Magyar Közlönyből.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Rövidebb ideig jár a komp Mindszentnél
Megváltozott a mindszenti komp üzemideje a rövidülő nappalok miatt.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Tram-train balesetek: emelték a kihívás tétjét a Kutyapártosok
Újabb kihívást indított a Magyar Kétfarkú Kutya Párt szegedi szervezete, pedig, mint fogalmaztak: az új, szeptemberi kihívást még halasztani is kellett, hisz eddig is volt több csattanás. Mivel 3 napja nem mentek neki, végre elmerték…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Árokba borult egy autó Vásárhely és Mártély között
Lesodródott az úttestről, majd tetejével az árokba borult egy gépkocsi a Hódmezővásárhelyt és Mártélyt összekötő út 28-as kilométer szelvényénél, írja a Csongrád-Csanád Vármegyei katasztrófavédelem.
Frissítés: Az ORFK-tól kapott!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Ideiglenesen ismét nehezebb eljutni vonattal Vásárhelyre
A MÁVINFORM közölte, hogy a Szentesről Hódmezővásárhelyre 12:32-kor elindult személyvonat meghibásodott, és nem érte el célállomását.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Megszűnik néhány Vásárhelyt érintő buszjárat, de indulnak is újak
2023. október 1-jétől (vasárnaptól) menetrendi változások lépnek életbe Volánbusznál és számos módosítás érinti Hódmezővásárhelyt és a térséget.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Mától egy héten át ingyen szállíthatjuk a kerékpárunkat a vonatokon
Szeptember 16. és 22. között az Európai Mobilitási Hét keretében a MÁV-START és a GYSEV járatain utazók kerékpárjukat díjmentesen szállíthatják - közölte a társaság. Arra ösztönzik a közlekedőket, hogy az egyéni közlekedési eszközök helyett…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Harminckét percet késett délután a tram-train
Az utasok szerint a 2-es jármű az ötven perces menetidőt többszöri megállással hosszabbította meg még fél órával.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
Az Oszkár profitál a vágányzárból
Úgy tűnik, sokan megtalálták, hogyan tudnának alternatív módon eljutni a Dél-Alföldről a fővárosba.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
