Félszázan adtak vért Vásárhelyen

Sokan elmentek életeket menteni Hódmezővásárhelyen, most többen is, mint remélték – adta hírül a múlt heti véradásokról a Magyar Vöröskereszt Csongrád-Csanád megyei szervezetének Véradással foglalkozó oldala.

Elárulták, kereken ötvenen adták vérüket másokért, hárman közülük most először.

Hódmezővásárhelyen legközelebb június 24-én (szerda) 13-16 óra között, majd június 25-én (csütörtök) 8-13 óra között lehet vért adni a Vérellátó Osztályon (Dr. Imre József utca 2.). Június 27-én pedig (szombat) 10-13 óra között a Főnix Sport centerbe (Bocskai utca 10.) várják az önkénteseket.

Hozzászólások lezárva.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!