Még szeptember 12-én érkezett bejelentés a rendőrségre ismeretlen tettes ellen, aki kívülről lehúzta egy autó ablakát, majd kivett az utastérből egy pénztárcát, amiben az okmányok mellett 25 ezer forint volt.
Tovább a cikkre!
Még június 30-án érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy betörtek egy nagymágocsi vendéglátóhelyre, ahonnan egy pénztárcával egyetemben eltűnt a kasszában hagyott összeg is.
Tovább a cikkre!
Még idén május 7-én érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy egy szegedi vendéglátóhelyről eltulajdonítottak egy okosórát. A rendőrök nyomozásba kezdtek, melynek eredményeként elfogtak és előállítottak egy 67 éves férfit.
Tovább a cikkre!