A vásárhelyi Fidesz lopással vádolja a mostani városvezetést, a város azt mondja, 2018-ig valóban…
A helyi Fidesz lopással vádolja egy közleményben a jelenlegi városvezetést, a város közösségi oldalán azt írják, valóban volt lopás, 2018-ig.
A helyi Fidesz pénteken délután tett közzé egy közleményt facebook-oldalán, amiben azt írják,!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
