A szerkesztőség felét kirúgták a Délmagyarországnál
Újságírókat, tördelőt és fotósokat is elbocsátottak a Csongrád-Csanád megyei laptól, amelynek napi eladott példányszáma már alig haladja meg 17 ezret.
A Délmagyarországtól már a szerkesztőség közel felét elküldték - számolt be a!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
