Püspökké szentelték a volt minisztert
Püspökké szentelték Balog Zoltánt, a Dunamelléki Református Egyházkerület tavaly novemberben megválasztott püspökét hétfőn, a Pest megyei Nagykőrösön – közölte az MTI.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
