Stagnál a koronavírus koncentrációja a szennyvízben
A 31. héten a szennyvízminták koronavírus-koncentrációja minden vizsgált településen stagnál, az elmúlt hetekben tapasztalt koncentrációnövekedés megállt. Nagyvárosaink többségét alacsony koncentráció jellemzi - közölte a Nemzeti…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
