Így nyilatkoztak az edzők a Kosársuli győzelme után
A két nyert mérkőzésig tartó pátharc első menetét tegnap a Vásárhelyi Kosársuli nyerte 87-76-ra a pápai Conoil Motax KC ellen az NB I/B-s férfi kosárlabda bajnokság zöld csoportjának rájátszásában. A találkozót követően a házigazdák!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
