Hosszabításban nyert a Kosársuli
Megvan a második Vásárhelyi Kosársuli-győzelem az NB I/B Zöld csoportjának 2023/2024-es szezonjában: Vuk Pavlovic csapata péntek este hosszabbítás után győzte le az újonc Százhalombattát, így hazai pályán immár kettőből két sikernél tart -…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
