14 évig Vásárhelyen szolgált a honvédség indoklás nélkül felmentett parancsnoka
Egy, a Magyar Közlönyben megjelent egymondatos köztársasági elnöki határozatból derül ki, hogy Áder János június elsejei hatállyal felmentette Korom Ferencet, a Magyar Honvédség parancsnokát.
Frissítés:
A HM azt közölte: Benkő Tibor!-->!-->!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
