Kategória címke

kézilabda

Magabiztosan győzött a HLKC

Voltak hiányzók Papp Mihály együttesében, de így is magabiztos győzelmet aratott a HLKC NB II-es női kézilabda csapata a Bácsalmás elleni bajnoki mérkőzésen. A vásárhelyi hölgyek továbbra is őrzik második helyüket a tabellán, jövő

Döntőben a címvédő Szeged

A címvédő MOL-Pick Szeged lesz a bajnok Telekom Veszprém ellenfele a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjében, miután az elődöntőben 41-21-re legyőzte a Veszprémi KKFT csapatát a szigetszentmiklósi négyes döntő vasárnapi játéknapján.  A

Egy góllal nyert a megfiatalított HLKC

Három hetes szünet után lépett ismét pályára a HLKC megfiatalított NB II-es női kézilabda csapata, az ellenfél a Kecskemét U22-es együttese volt. A félidőre két gólos előnyre tett szert a vásárhelyi csapat a sereghajtó ellen, és a

Egy góllal kapott ki a HLKC

Végig kiegyenlített mérkőzésen maradt alul a Csorvás otthonában Hódmezővásárhely NB II-es női kézilabda csapata. Csorvási SK - Hódmezővásárhelyi LKC 24-23 (14-14) Az edzőváltás után megfiatalodott vásárhelyi együttes még tartja