Kategória címke

HLKC

Bravúrgyőzelemmel zárta az idényt a HLKC

A tabellán harmadik szarvasiakat lepték meg a vásárhelyi lányok a NB II-es női kézilabda bajnokság zárófordulójában. Tétje nem volt már a mai mérkőzésnek, hiszen az eredményektől függetlenül a hazaiak a 7., míg a Békés megyeiek

Rangadót nyert a HLKC

Győzelmével pontszámban utolérte a tabellán előtte álló orosháziakat Hódmezővásárhely NB II-es női kézilabda csapata. Fel tud-e kapaszkodni a táblázat 7. helyére a HLKC? - ez volt a kérdés a mai, Balogh Imsi Sportcsarnokban rendezett

13-mal kapott ki itthon a HLKC

Húsz percig tudták tartani a lépést a vásárhelyi lányok a bácsalmásiakkal szemben. Nem sokáig hagyott esélyt az NB II-es női kézilabda bajnokság mai fordulójában a tabellán második helyezett vendég csapat. A 23. percben még csak egy

Kézilabda: magabiztos győzelem Mezőtúron

A Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club a Mezőtúr elleni idegenbeli mérkőzésen úghy játszott, ahogy azt egy jobb csapatnak kellett, és egyrészt 1-1 után végig vezettek, másrészt 7-6 után már több góllal is elléptek a tabellán utolsó előtti…

Kikapott a HLKC a megyei rangadón

A szegediek nyerték a megyei rangadót az NB II-es női kézilabda bajnokság mai fordulójában. A tabella 6. és 7. helyezettje mérte össze erejét a Balogh Imsi Sportcsarnokban. Csak az első percben vezetett a házigazda vásárhelyi együttes,

HLKC: megvan az első tavaszi győzelem

Ezt természetesen úgy kell érteni, hogy a második körben, tehát a tavaszi fordulókban, mert a győzelem még február 26-án született. A lányok szerencsére végig tudták érvényesíteni az akaratukat a 0 pontos XVI. Kerület KMSE ellen, és noha…

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!